top of page

1900-725018

התקשרו עכשיו!

1900-725018

התקשרו עכשיו!

איך להתחיל עם בחורה?

 

  • מת כבר למצוא חברה חדשה? מחפש אהבה אמיתית?

  • מחפש בחורה יפה ומושכת? מתלבט איך לעשות את הצעד הראשון?

  • נמאס לך לחפש? מחפשת שיטה שעובדת ב100%?


חדש! Love Online הינו שירות הכרויות מדהים, שמאפשר גם לבחורים הביישנים ביותר להתחיל עם הבחורות ה"שוות" ביותר. אלפי בחורות מחכות ממש עכשיו להודעה הקולית שלך - כדי להכיר, להיפגש ולבדוק אם יש ביניכם "קליק" אמיתי!

 

מי צריך להתחיל עם מי? הגבר או האישה?

ישנן בחורות שכבר מעיזות להתחיל עם בחורים. יחד עם זאת, בימינו גברים עדיין אמורים כביכול להיות היוזמים. הם אלו שצריכים להתחיל את הבחורות וגם לשלם בהמשך על הדייט הראשון...  מדובר בתחום מאתגר במיוחד (ולפעמים גם ממש בלתי אפשרי) עבור גברים רבים. מה עושים? הכנו עבורכם מגוון טיפים שימושיים

 

**יש לציין שהאתר שלנו מספק לבחורים ביישנים אפשרות להתחיל עם כל בחורה בלי שום בעיה, בשל האפשרות לשלוח הודעות קוליות ישירות (לפני שיחה אמיתית). לכן השירות הפך לכל כך פופולארי!!!

>> איך האתר שלנו עובד? לחץ כאן
>> טיפים למציאת אהבה ברשת
 

אז איך מתחילים עם בחורה?

 

קודם כל, טיפ כללי - שמור על ראש פתוח וזכור שאין לדעת מה צופן יום ולכן כדאי תמיד להיות מוכן לפגוש את אשתך לעתיד. במילים אחרות, התפיסה הזו שיש לך – ש"מה כבר יקרה אם אקפוץ שנייה לטייל עם הכלב עם פ'יגמה?" שחרר אותה מיד.

אנשים פוגשים את אהבת חייהם בסיטואציות מאד לא צפויות.

כדאי תמיד להיות מוכנים ולהיראות כמו בני אדם נורמליים, גם אם אתה רק קופץ שנייה לחבר. מצד שני, אל תגזים - אין צורך להסתובב בחום של אוגוסט עם חליפה של חמישה חלקים מגוהצת למשעי, אבל כן, כדאי לך לאמץ הרגל חדש: זרוק עוד מבט אחד לפני שאתה יוצא מהבית - האם ככה אתה רוצה שאשתך העתידית תראה אותך בפעם הראשונה?

 

צריך לדעת עם מי להתחיל...
 

דע איזה סוג של בחורה אתה מחפש! אם אתה בקטע של בחורה ביתית אז אתה יכול כנראה לחסוך את סיבוב הברים הלילי, כי ספק אם תמצא את אשתך לעתיד שם. במקום לצאת לאינספור בארים, עדיף להיפגש עם חברים לטיולים, סופי שבוע וכו'...

 

קשר עין מיידי

 

צור קשר עין - איך היא אמורה לדעת שאתה מתעניין בה אם אתה לא יוצר קשר עין? תחייך. תתפלא כמה רחוק יכול ללכת חיוך אחד. מצד שני - חייך במידה! אם אתה מוצא שאתה בוהה בה כל הערב, תפסיק מיד. זה קריפי ובמקום להיות מוחמאת היא עלולה לחשוד שאתה רוצח סדרתי שברח מהסגר.

מומלץ להציג את עצמך

 

תציג את עצמך ותהיה כנה. לגשת לבחורה עם משפטי פתיחה מפוצצים זה מצחיק ונחמד, אבל לא ישיג עבורך את התוצאה הטובה ביותר. רוב הבחורות ירגישו שאתה מכבד אותך, אם תציג את עצמך בצורה ישירה ונעימה. הכי טוב שתהיה ישיר וכנה. תנסה גם להחמיא לה או לגרום לה להבין שאתה מעוניין בה ולא מתחיל עם כל אחת. נסה להגיד משהו על מה שהיא שותה, הלבוש שלה, או משהו בסגנון.

 

שוב, כדאי להימנע כמה שניתן ממשפטי פתיחה שחוקים שחוזרים על עצמם. האתגר שלך הוא לגרום לבחורה להרגיש מיוחדת. לגרום לה להרגיש שאתה לא פונה לכל בחורה סתם ככה אלא ש"יש כאן משהו מיוחד". רק ככה תמשוך את תשומת ליבה באמת. נשים הן עם רומנטי למדי...

 

שאלות, שאלות, שאלות (והקשבה)

 

תשאל שאלות - אין דרך טובה יותר לגרום לבחורה להבין שאתה מתעניין בה מאשר לשאול אותה כמה שאלות, ורצוי עליה. תקשיב לתשובות שלה, תתעניין, תנהל שיחה כמו אדם בוגר. הכי גרוע זה להתחיל לספר על עצמך עוד ועוד... (פחות מעניין אותה בשלב הראשון).

 

טיפ חשוב! איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק

 

תציג את עצמך ותהיה כנה - היי, אני ככה וככה, ואני אשמח עם נוכל להכיר... כדאי שלפני שאתה מציע לה חברות, תשלח לה הודעה קודם. הרי היא לא סתם תאשר אותך, והיא זו שצריכה להחליט אם מעניין אותה או לא.

 

אם היא לא מעוניינת -  עזוב אותה! אתה אולי חושב שאתה מראה אסרטיביות או 'מחנך' אותה להתנהג לנימוס לאנשים שמתחילים איתה, אבל עבורה מדובר כנראה בהטרדה.

בעידן השיימינג הדבר הכי גרוע שיכול לקרות זה שהיא תעשה צילום מסך ותפרסם את התכתבות ביניכם לחבריה כ'תראו איזה נודניק מטרידן...." תאמין לנו, שאחר כך יהיה לך הרבה יותר קשה להתחיל עם בחורות אם יצא לך שם של מטרידן לאומי....

 

אל תהיה קריפ - אם היא אשרה את החברות איתך - אל תעשה בבת אחת "לייק" על כל התמונות וכל הסטטוסים שלה. איפוק זו תכונה חשובה, וכמו בסעיף הקודם, לעשות לייק על כל התמונות בבת אחת זה עלול למצב אותך כקריפ התורן. אתה יכול לעשות לייק על הסטטוס האחרון שלה, אולי ששניים וזהו. אתה לא רוצה לשדר שישבת עכשיו ועברת על כל הפרופיל שלה דקה אחרי שהיא אשרה אותך.

>> חזרה לדף הבית

התקשרו עכשיו!           1900-725018

 

אתר Love Online הוא אתר מסוג שונה, אתר שמבוסס על קונספט חדשני ומהפכני - הכרויות קוליות. אז אנחנו מזמינים אותך להיכנס כבר עכשיו לבריכה (שמה כולן יושבות עכשיו ומחכות לך), להאזין לכמה הודעות קוליות שתרצה ו...זהו. לא תצטרך לשלם עבור התענוג בשאר הזמן.
bottom of page