top of page

1900-725018

התקשרו עכשיו!

איך להתחיל עם בחור?

 

  • רוצה כבר להכיר את הגבר של חייך?

  • מחפשת מישהו רגיש ואוהב? מתביישת לעשות את הצעד הראשון?

  • נמאס לך מהחיפושים? מחפשת שיטה שעובדת ב100%?


חדש! Love Online הינו שירות הכרויות מדהים, עם יתרון אדיר ע"פ אתרי הכרויות "רגילים". כאן תוכלי למצוא את הגבר של חייך תוך דקות ספורות, ולאחר ששמעת את קולו האמיתי - אלפי גברים מחכים לקבל ממך הודעה קולית במערכת!


שגרה מעייפת של הכרויות

אז גם אתמול יצאת לבר וחזרת בידיים ריקות? גם היום אף אחד לא התחיל איתך? אחותי, הגיע הזמן שתתקדמי ותחליפי דיסקט - ברוכה הבאה למאה ה-21, בה זה לגמרי מקובל ורצוי להתחיל עם גברים, או לפחות לייצר מצבים שיעודדו אותם להתחיל איתך. אולי הגיע הזמן שבמקום לשבת על הבר ולחכות שהאביר הלבן יכנס לבר ויתחיל איתך, תתחילי לשאול את עצמך איך להתחיל עם בחור?

יש גברים ביישנים שצריכים "רמז קטן"

 

נכון שזה עלול להיות קונספט מהפכני בהתחלה, אבל תתפלאי, אבל גם בין שאר תכונותיהם של הגברים ניתן למנות גם את העובדה שגם להם יש רגשות וגם הם עלולים להיות חסרי ביטחון או להסס לפעמים. אולי תופתעי לגלות אבל גם גברים, חסונים ושריריים ככל שיהיו כלפי חוץ, צריכים לפעמים 'דחיפה' קלה בכיוון הנכון, וגם הם לעיתים יכולים להסס או לגלות ביישנות. רוב הגברים לא מתחילים ככה סתם יש מאין, ויהססו לעשות את הצעד המאיים שעלול לעלות להם בהשפלה כזו או אחרת, אם לא יקבלו ממך קודם כל איתותים שיהיה בסדר ושאת מעוניינת.

טיפ מנצח (מה אסור לעשות)

 

אז איך מתחילים עם בחור? קודם כל, טיפ כללי: אם עבר עלייך יום מהגיהינום, אולי כדאי שתוותרי. אם את עצבנית אש על הבוסית מהעבודה או על חברה שלך ששוב דפקה לך קטע מסריח, אולי כדאי שתנשמי עמוק ותוותרי. קחי בחשבון שהוא לא אשם, ואם תבואי חדורת רוח קרב, זה עלול להיגמר רע.

גברים נמשכים לנשים רגועות שיודעות מה הן רוצות. אז אם עבר עלייך יום מהמם, מה כדאי לך לעשות? ובכן, קודם כל, נסי ליצור קשר עין. נסי לתפוס את מבטו לכמה שניות וכשהוא מסתכל עלייך לא יזיק איזה חיוך קטן. אם את מחזיקה כוס שתייה או בירה ביד, נסי להרים לעברו את הכוס או הבקבוק בתנועת 'לחיים'.


ישירות מנצחת תמיד

 

אם את רוצה להיות ישירה יותר, את מוזמנת לגשת אליו ופשוט להתחיל לדבר איתו. תשאלי אותו לשמו, האם הוא נהנה, האם הוא ירצה להצטרף אלייך ואל חברותייך, מה שלומו ועוד. רוב הגברים יעריכו ואף יידלקו אם את אישה אסרטיבית שיודעת מה היא רצה ולא מהססת להראות את זה. ובכלל, אם יש לך את הטלפון שלו, אולי כדאי שבמקום שתשבי ותבהי בצג עד מחר ותחכי לרגע שהוא ישלח הודעה, תעשי מעשה ותשלחי לו איזה הודעת וואטסאפ קלילה? מה העניינים כזה? כאילו, למה ללכת סחור סחור אם אפשר ללכת ישר?

 

ובכלל, ישירות זה שם המשחק. נתקלת בפייס בתמונה של בחור מהמם בעינייך? אל תהססי, שלחי לו הודעה שאת מעוניינת להכיר, בלי משחקים ובלי שום כלום. תאמינו לנו, זה יעשה קסמים.

 

אתר Love Online - להכיר אנשים בראש שלך

עבר עלייך יום טוב? את באנרגיות טובות? בא לך להכיר מישהו "אחד על אחד", לבדוק אם יש קליק אמיתי? אלפי גברים זמינים כעת בשירות ההכרויות שלנו, ומחכים רק לך. לבחירתך, תוכלי להאזין לתיבות קוליות של גברים מכל רחבי הארץ (או איזור ספציפי). או לחילופין, תוכלי להקליט תיבה קולית אישית שלך, ולתת לגברים לחזר אחרייך. מה שמתאים לך! השיטה פשוט עובדת! מה יש לך להפסיד?!

 

ושיהיה בהצלחה!

>> איך איך עובד האתר שלנו? לחץ כאן
>> איך מוצאים אהבה ברשת? רשימת טיפים

1900-725018

התקשרו עכשיו!

התקשרו עכשיו!           1900-725018

 

אתר Love Online הוא אתר מסוג שונה, אתר שמבוסס על קונספט חדשני ומהפכני - הכרויות קוליות. אז אנחנו מזמינים אותך להיכנס כבר עכשיו לבריכה (שמה כולן יושבות עכשיו ומחכות לך), להאזין לכמה הודעות קוליות שתרצה ו...זהו. לא תצטרך לשלם עבור התענוג בשאר הזמן.
bottom of page